شهادت مظلومانه حاج قاسم سلیمانی تبریک و تسلیت باد


در سوگ سید و سالار شهیدان مقاومت؛ حاج قاسم سلیمانی

ساعت 1:20 بامداد روز جمعه 1398/10/13 سرلشکر پاسدار حاج قاسم سلیمانی به همراه تعدادی از فرماندهان ارشد سپاه پاسداران، محافظان و مجاهد قهرمان ابومهدی المهندس معاون نیروهای بسیج مردمی عراق که برای استقبال حاضر شده بود، در مسیر فرودگاه بغداد توسط حمله تروریستی پهبادهای متجاوز آمریکایی جام شهادت نوشیدند. در عظمت و ارزش مقام این سربازان راستین وطن، دین و خدا وصفشان در پیام تبریک و تسلیت رهبر فرزانه انقلاب اسلامی به درستی اشاره شده است. نه فقط به اظهار دشمنان، بلکه به اظهار دوستان اندوهی سهمگین بر ملت‌های مسلمان منطقه و رزمندگان جبهه مقاومت فرود آمد. سلیمانی شهید که کوله بار،تکیه‌گاه و راهش توکل بر خداوند، انجام وظیفه الهی، ولایت‌پذیری، ورود به میدان‌های سخت، ایثار و شهادت طلبی خیل عظیم رزمندگان و دعای خیر جبهه مقاومت بود، به مدت 40 سال از خود آثار و برکات فراوانی در تاریخ به ثبت رساند.

آزادسازی سرزمین‌های اشغالی ایران در جنگ تحمیلی هشت ساله، حذف رژیم بعثی آمریکایی صهیونیستی صدام از صحنه و صفحه عراق، اخراج نظامیان تروریست اشغالگر آمریکایی از سرزمین‌های مسلمانان در عراق و لبنان، نابودی مسلحین تکفیری داعش در بلاد اسلامی، جلوگیری از تخریب و انهدام بارگاه‌ها و آثار معصومین (ع)، بازگشایی راه بسته کربلا و حمایت از مسلمانان یمن، فلسطین و بلاد دیگربرخی از ده‌ها مورد فعالیت‌های این فرمانده شجاع انقلاب اسلامی است.

برای افراد امثال حاج قاسم سلیمانی که خیل فراوان همرزمان و همراهانش در آبادان، کربلای پنج، مهران، قصر شیرین، چذابه، شلمچه، کردستان، سامراء، کربلا، لبنان، غزه، کرانه باختری، حلب، دمشق، والفجرها و کربلاها پرواز را انتخاب کردند، مرگ غیرشهادت زیبنده و شایسته نیست. شهادت حق مسلم مردانی چنین است که گوارایشان باد. به گواه واقعه سال 61 هجری قمری عاشورای حسینی، خون قاسم سلیمانی به هدر نخواهد رفت، بارقه‌های فراوان امید و مقاومت شکل گرفته و بارور خواهندشد، به کلام رهبر عظیم انقلاب اسلامی پیروزی قطعی از آن مجاهدان جبهه مقاومت خواهد بود. خلاصه آنکه آروزی دیگر حاج قاسم سلیمانی آزادی سرزمین قدس قطعاﹰمحقق خواهد شد. روحشان شاد.

اداره کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر